Ak Parti Haberleri

Ak Parti Haberleri

Ocak Partisi Genel Başkan Vekili Güngör: '30 Ağustos'ta partimizin yapacağı açılış Türk demokrasisini güçlendirecektir'

Ocak Partisi Genel Başkan Vekili İbrahim Gökhan Güngör, Osmanlı Ocakları'nın kurduğu Ocak Partisi, Türkiye demokrasisine güç katacaktır. Bunun siyasi tarihimizde değer katacağı kanaatindeyiz. ABD Başkanı Joe Biden'in dostlarıyla birlikte kurduğu partilerin hükümetimizi indirmeye yönelik olduğunu izledik, işittik ve yeni kurulan partilerin tutum ve davranışlarıyla şahitlik ediyoruz. 30 Ağustos'ta partimizin yapacağı açılış Türk demokrasisini güçlendirecektir dedi.

AK Parti'li Yılmaz: 'Ülkemizin istikbaline talibiz'

AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, Partimiz, Türkiye'nin son 20 yılının mimarı olmanın yanında, 2023 hedeflerimiz, 2053 ve 2071 vizyonlarımızla da ülkemizin istikbaline taliptir' dedi.

Elazığ eski CHP İl Başkanı Karatepe AK Parti'ye katıldı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Elazığ eski CHP İl Başkanlarından Mustafa Ünsal Karatepe'nin partisinden istifa ederek AK Parti'ye katılmasının partilerine güç kattığını söyledi.

AK Partili Hamza Dağ: 'AK Parti Türkiye'dir, milletimizin 21 yıldır gönlündeyiz'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İlk günden bu yana 81 ildeyiz. Olmadığımız tek bir ilçe, belde, mahalle, köy, kasaba yok. Çünkü kimseyi ayırt etmedik. AK Parti Türkiye'dir. Milletimizin 21 yıldır gönlündeyiz. Gönüllerde biriz, sandıkta da yine birinci parti olacağız dedi.

AK Parti İstanbul'un 'Yüz Yüze 100 Gün' ziyaretleri sürüyor

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın başlattığı 'Yüz Yüze 100 Gün' programları çerçevesinde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık Beylikdüzü'nde, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı Ümraniye'de, Efkan Ala Şile'de vatandaşlarla buluştu. Aynı zamanda AK Parti İstanbul Milletvekilleri de Tuzla ve Arnavutköy'de sahada çalışma yaptı.

HDP'li vekilin 'Kürdistan' sözlerine AK Parti İl Başkanından tepki

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Çanakkale'nin Kepez beldesinde düzenlenen Kemal Kurkut Futbol Turnuvası'nda 'Kürdistan' ifadesi kullanan HDP Antalya Milletvekili Kemal Bülbül'e, 'Bu yaşanan hadise şehrimizde birçok vatandaşımızın yüreğini acıtmış, şehrimizde şehit düşen şüheda kenti Çanakkale'mizdeki binlerce şehidimize rağmen burada onların kemiklerini sızlatan hadiseye sebep olmuşlardır' diyerek tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a vatandaşlardan sevgi seli

Çorum'da katıldığı toplu açılış töreninin ardından AK Parti Çorum İl Başkanlığı'nı ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Çanakkale'de 72 su tankeri köylülere teslim edildi

Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde orman yangınlarıyla mücadele çerçevesinde ilçelere teslim edilecek 72 su tankı ve sertifikaların dağıtım töreni gerçekleştirildi. AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, dünyanın en büyük helikopterinin Çanakkale'de bulunduğunu söyledi.

AK Partili Turan: '6 değil 66 parti de bir araya gelseler, AK Parti Çanakkale'nin birinci partisidir'

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

AK Partili Görgel, 'Türkiye'de en fazla yatırım alan 11'inci il durumundayız'

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, 'Bugüne kadar Türkiye'de en fazla yatırım alan 11'inci il durumundayız. Eski miktarlarla söylüyorum kentimize 55-60 milyar hizmet yapılmış durumda' dedi.

Eski Bakan Eroğlu: ' Isparta'ya 16 bal ormanı için çalışma yapıyoruz'

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 21 tane baraj 7 tane gölet bitmiş durumda şuan işletmede ve Isparta'ya da 16 bal ormanı için çalışma yapıyoruz dedi.

Bakan Yanık: 'Otel konforunda öğrenci yurtları, öğrenim destekleri gibi hizmetlerle gençlerimizi destekliyoruz'

AK Parti İstanbul İl Başkanlığının 'Yüz Yüze 100 Gün' programı kapsamında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Beylikdüzü Yakuplu Kent Ormanı'nda gençlerle bir araya geldi. Bakan Yanık, 'Öğrenim kredilerinde de ihtiyaç sahibi olup olmadığına bakmaksızın, gelir testine tabi tutmaksızın bütün kardeşlerimize bu krediyi veriyoruz. Bundan sonra faiz de almayacağız. Otel konforunda öğrenci yurtları, öğrenim destekleri gibi hizmetlerle gençlerimizi destekliyoruz' dedi.

AK Parti'li Turan: 'Biz 85 milyon farklı kültürlerle beraber, bu ülkede kıymetliyiz'

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde gerçekleştirilen doğalgaz ilk kazı töreninde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bakan Yanık 'Pandemi döneminde yaşlılarımızı yalnız bırakmadık'

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın 'YüzYüze 100 gün' sloganıyla başlattığı programlar çerçevesinde Beylikdüzü'nde Huzurevi Yaşlı, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Bakan Yanık, Pandemi döneminde yaşlılarımızı yalnız bırakmadık ifadelerini kullandı.

Tunç 'Dünya ekonomik krizdeyken biz bu yatırımları hiç durdurmadık'

AK Parti Genel Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın'ın Ulus ilçesinde düzenlenen festivalde yaptığı konuşmada, Memleketimiz her şeyin en güzeline layık, bunu yapmanın gayreti içinde olacağız. Dünya ekonomik krizdeyken biz bu yatırımları hiç durdurmadık diye konuştu.

Başkan Yıldırım'dan şehit Eren Bülbül'ün kabrine ziyaret

Elazığ AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, şehit Eren Bülbül'ün kabrini ziyaret ederek, annesi Ayşe Bülbül'e başsağlığı diledi.

Babacan'ın canlı yayınında 'Erdoğan' sloganları

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Denizli'de katıldığı canlı yayın öncesi ve sırasında AK Partili gençlerin protestosu ile karşılaştı. Babacan'ın asansöre binmesine engel olan gençler, canlı yayının yapıldığı stüdyonun önünde 'Erdoğan' sloganları attı.

Tuzla Belediyesi çalışanlarından Başkan Yazıcı'ya 'yüzde 80 zam' teşekkürü

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Yüz Yüze 100 Gün programı çerçevesinde AK Parti Belediye Başkanlarıyla yaptığı toplantı neticesinde, 1 Temmuz 2022'den geçerli olmak üzere AK Partili belediyelerinde çalışan işçilere yüzde 80 oranında zam yapıldığını açıklamıştı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı da dün yaptığı açıklamada, 'Mesai arkadaşlarımıza hayırlı olsun' ifadelerini kullanmıştı. Bugün Tuzla Belediyesi çalışanları, belediye girişinde Başkan Yazıcı'ya özel bir sürpriz hazırladı. Başkan Yazıcı'ya belediye binasına giriş yaptığı anda davul ve zurna eşliğinde konfeti patlatarak teşekkür ettiler. Başkan Yazıcı, 'Bu karar alınırken Sayın Cumhurbaşkanımızın iki defa asgari ücrete yapmış olduğu zam dahil olmak üzere, AK Partili belediye başkanları ile bir araya geldiğimizde istişare ettik, çalışanlarımızın yanında olacağız' dedi.

Sosyal medyada gündem olan at arabacısı İHA'ya konuştu: 'Aç kalsak bile huzurumuz olsun yeter'

AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, sözleriyle CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal'ı at arabasından indiren Ferdi Abdullahoğlu'nu ziyaret etti. Ziyareti sırasında konuşan Öz, 'Bunlara yazdığım cevaplar Ferdi'nin söylemiş olduğu sözlerin yarısı bile etmez. Ferdi'nin ruhu, milletimizin özüdür. Onların olmadık yere bize attıkları iftiraları kardeşimiz gayet samimi ve içten bir şekilde cevaplamıştır. Atın üzerinde gayet kibirli bir şekilde duran, sanırsınız Hindistan'a giden İngiliz genel vekili gibi hareketler eden şahsa en iyi cevabı Ferdi kardeşimiz verdi' dedi.

Başkan Özdemir, Sarıyerlilerin evine konuk oldu

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, AK Parti İstanbul İl Başkanlığının 'Yüz Yüze 100 Gün'' projesi çerçevesinde Sarıyer'e konuk oldu. Yeni doğan bebekleri ve yaşlıları evinde ziyaret eden Özdemir, esnaf ve vatandaşlarla da sokakta sohbet etti.

AK Partili Turan: 'Kılıçdaroğlu provokatör gibi davranmaktan vazgeçmeli'

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Kılıçdaroğlu'nun sözlerine tepki gösterdi. Turan, 'seçim kazanmak uğruna devletin işleyişine zarar verecek adımları atmaktan çekinmiyor' dedi.

AK Parti 'Yüz Yüze 100 Gün' programı ile İstanbul'da sahaya indi

AK Parti İstanbul İl Başkanlığının başlatmış olduğu Yüz Yüze 100 Gün'' projesi çerçevesinde AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve AK Partili ilçe belediye başkanları Sarıyer İlçe Başkanlığı'nda bir araya geldi. İlçe belediye başkanları ardından Sarıyerli vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet etti.

Başkan Yıldırım'ın Erzurum çıkarması

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Erzurum'da bir dizi temaslarda bulundu.

AK Partili Veysel Eroğlu: 'Antalya'da yollar Afyon kaymağı gibi oldu'

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 'Antalya'ya 11 milyar TL'ye yakın yatırım yaptık. Antalya kendi haline terk edilmişti. Hükümetimiz buraya tarihin en büyük yatırımlarını yaptı. Bakın yollar Afyon kaymağı gibi oldu. Eskiden Antalya'ya gelirken içimiz dışına çıkardı' dedi.

CHP Milletvekili Tanal, arabacıdan 'AK Partiliyim' cevabını alınca at arabasından indi

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Erzurum ziyareti sırasında at arabasına bindi. Sohbette arabacı 'AK Partiliyim. AK Parti gibisi yok, Allah başımızdan eksik etmesin' deyince, Tanal arabadan indi.

Veysel Eroğlu: 'Çin'den sonra bal üretiminde ikinci sıraya yükseldik

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Orman ve Su İşleri eski Bakanı Veysel Eroğlu, 'Şuanda 600 tane bal ormanı var. Dünyada biz şuanda Çin'den sonra bal üretiminde ikinci sıraya yükseldik. Antalya'da 23 tane bal ormanı var. Amerika'da Türk balları satılmaya başlanmış. Bunu duyunca gurur duydum' dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ: 'CHP Genel Başkanı, 60 milyona yakın seçmenimizin kişisel verilerini aldıklarını ifade etti'

AK Parti İl Başkanlığı'nın düzenlediği Yüz Yüze 100 Gün projesi çerçevesinde Tuzla'da konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, CHP Genel Başkanı 'YSK'nın elinde dahi bizdeki veriler yok' diyerek, 60 milyona yakın seçmenimizin kişisel verilerini bir şekilde aldıklarını ifade etmiştir. Bu çok ciddi bir meseledir. Bunun üzerine biz sonuna kadar gideceğiz dedi.

AK Parti'li Turan: 'Her zaman üreticimizin, çiftçimizin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz'

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, 'Ürün iyi olduğunda Allah'tan, kötü olduğunda Bülent Turan'dan' tarzı sığ söylemleri ibretle değerlendiriyoruz. Her zaman üreticimizin, çiftçimizin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz' dedi.

102 yaşındaki Cemile nine Trabzon'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a böyle seslendi

Trabzon'un Dernekpazarı ilçesinde yaşayan 102 yaşındaki Cemile Topaloğlu, kendisini ziyaret eden AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu vasıtasıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenerek 'Başkanlığı elinden gelirse kimseye bırakmasın; Gözlerim tavanda iken de reyim onundur. 102 yaşındayım kaç defa bu devir geçti, geçti, geçti... Ama henüz yıkamadılar onu, inşallah yıkılmaz' dedi.

AK Parti 'Yüz Yüze 100 Gün' projesi ile sahada

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'nin katılımı ile AK Parti İlçe Başkanı Murat Çelik riyasetinde Büyükçekmece'de İstanbul milletvekilleri ile AK Parti sahaya indi. Sahada vatandaşlarla sohbet edilerek sorunlar dinlenildi.