Değişim Haberleri

Değişim Haberleri

Milyonların online yaşadığı oyun kültürüne dair 5 gerçek

Sadece birkaç on yıl içinde, video oyunu endüstrisi hem teknolojik hem de kültürel olarak dramatik bir değişim geçirdi. Oyun kültürünün yerel oyun salonlarından internetin sonsuz evreninde sosyalleşen bir kültüre dönüştüğüne dikkat çeken Casper Excalibur, milyonları peşinden sürükleyen oyun kültürünün değişimine ışık tutuyor.

Antalya emniyetinde görev değişimi

Antalya İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğüne atanırken, yerine ise Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanı Orhan Çevik geldi.

Vücudumuzdaki bu değişimler kanserin habercisi olabilir

Eskişehir Özel Ümit Hastanesi Üroloji Uzmanı Op. Dr. Aydın Erkul, kanser hastalığı ve tedavi yöntemleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Yabancı öğrenciler Türk Mutfağı'nda mantı yapmayı öğrendi

Gençler Arası Değişim' programı çerçevesinde dünyanın birçok ülkesinden gelen yabancı öğrenciler Bursa'da ağırlandı. Hastavuk sponsorluğunda düzenlenen etkinlikte mantı yapan gençler müzik eşliğinde dans ederek kendi elleriyle açtıkları mantıları afiyetle yediler.

Cumhurbaşkanlığı Tüfekli Gösteri Bölüğü ve Mehteran Birliği'nden görkemli gösteri

Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı Tüfekli Gösteri Bölüğü ve Milli Savunma Bakanlığı Mehteran Birliği tarafından bando konseri ve nöbet değişimi gösterisi halka açık olarak gerçekleştirildi.

Sarıgül: 'Gelin, bir af çıkaralım, adı da 'toplumsal barış' affı olsun'

Türkiye Değişim Hareketi Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, af çağrısını yineleyerek, Gelin, bir af çıkaralım. Adı da 'toplumsal barış' affı olsun dedi.

'Türkiye gayrimenkul yatırımları için ideal bir seçenek'

Gayrimenkul danışmanı Ghasemi Pirbalouti, 'Son yıllarda Türkiye'deki emlak sektöründe bir değişim yaşandığını söylemek mümkün. Bu çerçevede konutlar sadece bir barınma aracı olmaktan çıktı ve önemli bir yatırım aracına dönüştü. Bu anlamda Türkiye gayrimenkul yatırımları için ideal bir seçenek konumunda' dedi.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül:

Çankırı'da açıklamalarda bulunan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, TOGG Türkiye'nin gururudur. TOGG yüzde 80 yerli montajlı Türkiye'mizin ilk arabası olacak. İnşallah ilerde de yüzde yüzü yerli olacak dedi.

Türkiye Değişim Partisi'nden TOGG'a destek

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Uğur Aksöz, araçlarını TOGG'la değiştireceklerini belirterek, 'Milyarlarca doları dışarı vereceğimize kendi yurdumuzdaki aracımıza vereceğiz' dedi.

Misi sanatçı konuklarını ağırladı

Teos Kültür Sanat Derneği tarafından düzenlenen Konserve: 'Kentler arası sanatçı değişim ve misafirlik programı ağına Bursa ayağında Nilüfer Belediyesi ev sahipliği yaptı. Misi'de gerçekleşen program serisinde sanatçılar çeşitli atölyelerle katılanlara eser üretme, sosyalleşme ve tecrübe paylaşma imkanı sundu.

TDP Genel Başkanı Sarıgül: 'Amerikalı komutanın demecini kınıyorum'

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Başkanı Mustafa Sarıgül, af çağrısını yineleyerek, 'Af çağrımız siyasi değildir, vicdanidir. Vicdani bu af çağrımıza lütfen el birliğiyle el atalım' dedi.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'dan gündeme ilişkin açıklamalar

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na seslenerek, 'KYK borçları konusunu kimseye kaptırmam. Sağ olsun fakat Sayın Kılıçdaroğlu'na hiç kaptırmam. Kendileri de bu konuyu dile getirdiler daha önce fakat KYK borçları konusunda ilk çağrıda bulunan biziz, ilk defa bakana çağrıda bulunan da biziz dedi.

Hepsiburada yönetiminde bayrak değişimi

Murat Emirdağ, Hepsiburada CEO'luk görevini 1 Ocak 2023 itibarıyla Nilhan Onal Gökçetekin'e devrederek Yönetim Kurulu üyesi olarak şirkete katkı sağlamaya devam edecek.

RTEÜ'de görev değişimi

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rektörlüğünde devir teslim töreni yapıldı.

DSP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Kul, Bursa'da son yolculuğuna uğurlandı

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Kul, Bursa'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Kul'un cenaze namazı Bursa'da kılınırken, cenaze namazına DSP Başkanı Önder Aksakal ve Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül de katıldı.

Trakya Üniversitesi Kardiyoloji Ana Bilim Dalı, ameliyatsız aort kapağı değişiminde 100. vakaya ulaştı

Hastalarına daha iyi ve kaliteli hizmet vermek amacıyla çalışmalarına yoğun şekilde devam eden Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Ana Bilim Dalı öğretim üyeleri, TAVİ yöntemi ile kalbin aort kapağını açık ameliyat olmadan angiografik olarak değiştirme işleminde 100. vakaya ulaştı.

TDP Genel Başkanı Sarıgül: '15 Temmuz'un siyasi ayağı, 28 Şubat'ın medya ayağıdır'

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Lideri Sarıgül, partisinin genel merkez binasında haftalık basın açıklamasını gerçekleştirdi. Sarıgül, haftalık basın toplantısında 15 Temmuz darbe girişimi, sağlık çalışanlarına yönelik şiddet ve Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun (KYK) öğrencilere verdiği kredilerin faizlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Sarıgül: 'Miçotakis, Amerika'ya güvenme, ayıdan post Amerika'dan dost olmaz'

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Kırklareli'nden Yunanistan Başbakanı Kiriakos Miçotakis'e çağrıda bulunarak, 'Kırklareli'nde Miçotakis'e barış çağrısında bulunuyorum. Miçotakis, Amerika'ya güvenme, ayıdan post Amerika'dan dost olmaz. Amerika sana çok uzak senin yangının olursa Türk uçakları senin yangınını söndürmeye gelir. Biz her zaman barıştan yanayız' ifadelerini kullandı.

Mustafa Sarıgül'den Darülaceze'ye bayram ziyareti

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Kurban Bayramı'nda Darülaceze'yi ziyaret ederek, Herkesle dostluk kurun ve Darülaceze'ye mutlaka gelin, tanıyıp tanımamak şart değil'' dedi.

Başkan Akgün'e 'Barınma Politikaları Özel Ödülü' verildi

Roma Active Albania ve ERGO Network ortaklığında yürütülen ve Sıfır Ayrımcılık Derneği'nin Türkiye yürütücüsü olduğu ''Batı Balkanlar ve Türkiye'de Roman Kadının Değişim Gücü'' projesi çerçevesinde Başkan Akgün'e ödül verildi.

TDP Genel Başkanı Sarıgül: 'Yunan parlamentosu önünde Türk bayrağını gururla ve kimseden korkmadan açtık'

Yunanistan dönüşü İstanbul Havalimanı'nda bir açıklama yapan Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, 'Yunanistan parlamentosu önünde ay-yıldızlı bayrağımızı gururla, onurla ve kimseden korkmadan açtık' dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: ''Başkan Şahin Şerifoğulları, büyük bir gayretle birçok projenin içerisinde koşuyor'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, dün geldiği Elazığ'da çeşitli ziyaretlerinin ardından bugün de kent genelinde yapılan çalışmaları inceledi. Özhaseki, yaptığı çalışmalar nedeni ile Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nı tebrik ederek Elazığ'da büyük bir değişimin yaşandığını vurguladı.

Mustafa Sarıgül'den vefat eden Mahmut Ustaosmanoğlu'nun evine taziye ziyareti

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, vefat eden İsmailağa Cemaatinin lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nun evine taziye ziyaretinde bulundu. Ustaosmanoğlu hakkında konuşan Sarıgül, Örfümüzü, töremizi, geleneklerimizi koruyan, inançlarımızın saygıyla, sevgiyle iyi bir şekilde öğretilmesi için çaba gösteren bir büyüğümüzdü dedi.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül: 'Haftanın bir günü zincir marketler ve AVM'ler kapalı olsun'

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, iktidarlarında zincir marketleri sınırlandıracağını ifade ederek, Alışveriş merkezleri ile zincir marketler hiç olmazsa haftanın bir günü kapalı olması lazım ki, vatandaş esnaftan alışverişini yapsın dedi. Sarıgül, cumartesi günü Atina Parlamentosu önünde Yunanistan Başbakanı Miçotakis'e sesleneceğini de kaydetti.

Türkiye Değişim Partisi'nin yeni genel saymanı belli oldu

İş dünyasından Esra Çiftçi Aslan Türkiye Değişim Partisi'nin genel saymanı oldu.

Elazığ'da fotokapanların bakımı yapıldı

Elazığ'da yaban hayatının takibi için kurulan foto kapanların bakımı, konum ve kart değişim işlemleri yapıldı.

Sarıgül, Kırşehir E-Tipi Cezaevi önünde af çağrısını yineledi

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Kırşehir'de af çağrısını yineledi

Bolu Dağı Tüneli'nin İstanbul yönü trafiğe açıldı

Bolu Dağı Tüneli'nin İstanbul yönü tamamlanan genleşme derz değişimi çalışmalarının ardından trafiğe açıldı.

Davutoğlu'nun bozuk mikrofonla imtihanı

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin Osmaniye teşkilatının 2. kuruluş yıl dönümü programında bozuk mikrofonun azizliğine uğradı. Davutoğlu, ancak 3. mikrofon değişiminde konuşmasına devam edebildi.

TDP Genel Başkanı Sarıgül: 'Ülkede Esnaf Bakanlığının kurulması gerekiyor'

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, İstanbul Bilimum Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliğini ziyaret etti. Burada gazetecilere açıklamada bulunan Sarıgül, 'Ülkede bir Esnaf Bakanlığının kurulması gerekiyor' dedi.