Günaydın Haberleri

Günaydın Haberleri

AK Parti'li Turan: 'Çanakkale sizin altılı masanıza yedinci ayağı monte etmenin aparatı değildir'

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın avukatları aracılığıyla yaptığı açıklamada Çanakkale Şehitliği'ni ziyaret ederek çiçek bırakmayı, dua etmek istediği sözlerine sert tepki gösterdi. Turan, 'Dün Apo'nun heykelini dikeceğiz diyen, 6-7 Ekim olaylarının azmettiricisi, terörden mahkum olan bir eş genel başkan, tutmuş Çanakkale'ye gideceğim, şehitlikleri ziyaret edeceğim demiş. Günaydın, uyan da balığa gidelim. Çanakkale sizin altılı masanıza yedinci ayağı monte etmenin aparatı değildir' dedi.

İş hayatının en aktif ve üretkeni: Y kuşağı

Aynı iş yerinde bir arada çalışan farklı kuşakların daha verimli ve uyumlu çalışabilmeleri için işverene düşen görevleri ve çalışma koşullarının neler olması gerektiğini anlatan Doç. Dr. Sezer Cihan Günaydın Kesken, ayrıca iş hayatının en aktif ve üretken kuşağının Y kuşağı olduğunu söyledi.

Cumhuriyet Savcısı Mustafa Ramazan Günaydın, Pendik'te son yolculuğuna uğurlandı

Karaciğer yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden Cumhuriyet Savcısı Mustafa Ramazan Günaydın Pendik'te son yolculuğuna uğurlandı. Günaydın'ın ailesi gözyaşlarına boğulurken, çok sayıda seveni ve yakını son görev için cenazede hazır bulundu. Cenaze törenine Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ve İstanbul Anadolu Başsavcısı İsmail Uçar da katıldı.

Olayı yerinde çözen milli 'KIRAÇ' Kayseri'de

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın öngörüsü ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatıyla geliştirilen milli ve yerli araç olan yeni nesil kriminal inceleme aracı KIRAÇ, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü'ne teslim edildi. Suç ve suçlularla mücadelede yerli ve milli imkanlar kullanılarak mobil olay yeri inceleme şube müdürlüğü özelliği gösteren KIRAÇ teslim töreninde konuşan Vali Şehmus Günaydın, Delillerin sağlıklı değerlendirilmesi açısından bu araç çok önemli dedi.

Pilavı yiyen zehirlendi: 250'ye yakın öğrenci hastanede gözlem altına alındı

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde bir ilkokulda düzenlenen etkinlikte verilen bulgur pilavından yiyen yaklaşık 250 öğrenci zehirlendi. Hastanede öğrencileri ziyaret eden Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, 'Çok şükür durumu kritik olan bir öğrencimiz yok' dedi.

Cüneyt Asan 'Etin Kralı' seçildi

Bu yıl Dubai'de düzenlenen Uluslararası 5'inci BURJ CEO ödüllerinde Günaydın Et'in sahibi Cüneyt Asan, özel ödülün sahibi oldu.

Vali Günaydın göçük bölgesinde

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Yahyalı ilçesinde meydana gelen göçük bölgesine gelerek inceleme yaptı.