Köksal Toptan Haberleri

Köksal Toptan Haberleri

Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Toptan'dan Filyos değerlendirmesi

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Köksal Toptan, Filyos'un önemine dikkat çekerek, Çok iyi bir noktaya geldi. İnşallah bundan sonra bunun keyfini süreceğiz dedi.

TBMM Eski Başkanı Köksal Toptan: 'Zonguldak'taki tüm eğitim öğretimin eksiklerinin giderilmesi konusunda adımlar atılıyor'

Zonguldak Mehmet Çelikel Lisesi'ni kuruluşunun 184'üncü yıl dönümü nedeniyle yapılan törende, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve TBMM eski Başkanı Köksal Toptan'a okula katkılarından dolayı 2022 yılı büyük ödülü verildi.

HDP'nin kapatma davası süreci

Zonguldak'a gelen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Köksal Toptan, HDP'nin kapatma davası sürecine O yargıda. Yargı da en doğru kararı verecektir diye konuştu. Filyos Vadi Projesi ile ilgili konuşan Toptan, İşin yürüyüşünde hiçbir eksiklik, aksaklık yok. Tam tersine heyecan verici işler yapılıyor dedi.

Toptan: 'Filyos, Zonguldak'ın da lig atlayacağını bize gösteriyor'

Zonguldak'a gelen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Köksal Toptan, adını taşıyan okulda hayırsever tarafından yaptırılan kütüphanenin açılışına katıldı.